2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA
Player Information - Henri Paavilainen

Henkilötiedot

Picture of Henri Paavilainen
Nimi: Henri Paavilainen
Numero: 19
Pelipaikka: Hyökkääjä

Otteluhistoria

Ottelut Aloituskokoonpano in out Maali Syöttö YV-Maali YV-Syöttö AV-Maali AV-Syöttö Jäähy M S P J YV AV
Wednesday November 15 SB Mettämursut 1 - 10 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Wednesday December 06 SC Kullan Kaivajat 16 - 5 WHL 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 4 1 5 0 0 0
Wednesday January 03 SC Kullan Kaivajat 3 - 2 Team KalU 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0
Wednesday January 17 SC Kullan Kaivajat 11 - 4 SB Mettämursut 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Wednesday February 07 WHL 6 - 13 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 3 2 5 0 0 0
Wednesday February 21 SC Kullan Kaivajat 9 - 7 FC Hazard 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
Wednesday February 28 Team KalU 8 - 5 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wednesday March 07 SB Mettämursut 1 - 19 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 3 2 5 0 0 0
Wednesday March 28 SC Kullan Kaivajat 9 - 0 WHL 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Wednesday April 04 FC Hazard 6 - 8 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0
Wednesday April 11 SC Kullan Kaivajat 7 - 7 Team KalU 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Ottelut yhteensä 11 0 0 20 10 0 0 0 0 0 20 10 30 0 0 0

Henkilökohtaiset tilastot

Sarja / turnaus Joukkue Pelattu Aloituskokoonpano in out Maali  Syöttö  YV-Maali  YV-Syöttö  AV-Maali  AV-Syöttö  Jäähy  M  S  P  J  YV  AV 
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA SC Kullan Kaivajat 11 11 0 0 20 10 0 0 0 0 0 20 10 30 0 0 0
Ura yhteensä 11 11 0 0 152 68 1 1 2 0 12 95 48 143 12 2 2

Pelaajaura

Sarja / turnaus Kausi Joukkue Pelipaikka
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA 2017-2018 SC Kullan Kaivajat Hyökkääjä