2018-2019 SALIBANDY TASONMITTAUS
Otteluohjelma: 2018-2019 SALIBANDY TASONMITTAUS

  MD PVM. Aika Koti   VierasTulos Raportti
events.png 1 28.09.2018 18:00 h Team A-H-M-A - FC Aarnikotkat5 - 0 Raportti
events.png 1 28.09.2018 18:45 h FC Aarnikotkat - Team X3 - 2 (SO) Raportti
events.png 1 28.09.2018 19:30 h MPU - Team A-H-M-A2 - 9 Raportti
events.png 1 28.09.2018 20:15 h Team X - Pöyryn Pantterit4 - 5 (SO) Raportti
events.png 1 28.09.2018 21:00 h Pöyryn Pantterit - MPU0 - 4 Raportti
events.png 2 05.10.2018 18:00 h SC Viivelähtö - Team HaiPro7 - 0 Raportti
events.png 2 05.10.2018 18:45 h Team HaiPro - Mikkelin Mahtiankat3 - 5 Raportti
events.png 2 05.10.2018 19:30 h Lakeside Hoppers - SC Viivelähtö0 - 2 Raportti
events.png 2 05.10.2018 20:15 h Mikkelin Mahtiankat - FC Hazard2 - 3 Raportti
events.png 2 05.10.2018 21:00 h FC Hazard - Lakeside Hoppers4 - 2 Raportti
events.png 3 12.10.2018 18:00 h Team KalU - Weikkoset2 - 1 (SO) Raportti
events.png 3 12.10.2018 18:45 h Weikkoset - Huru-Ukot3 - 4 (SO) Raportti
events.png 3 12.10.2018 19:30 h SB Puukädet - Team KalU3 - 9 Raportti
events.png 3 12.10.2018 20:15 h Huru-Ukot - SOHVA4 - 3 Raportti
events.png 3 12.10.2018 21:00 h SOHVA - SB Puukädet5 - 3 Raportti
events.png 4 19.10.2018 18:00 h Pöyryn Pantterit - Team A-H-M-A4 - 1 Raportti
events.png 4 19.10.2018 18:45 h FC Aarnikotkat - Pöyryn Pantterit0 - 9 Raportti
events.png 4 19.10.2018 19:30 h Team A-H-M-A - Team X4 - 2 Raportti
events.png 4 19.10.2018 20:15 h MPU - FC Aarnikotkat10 - 2 Raportti
events.png 4 19.10.2018 21:00 h Team X - MPU2 - 6 Raportti
5 02.11.2018 18:00 h FC Hazard - SC Viivelähtö -  Ennakko
5 02.11.2018 18:45 h SC Viivelähtö - Mikkelin Mahtiankat -  Ennakko
5 02.11.2018 19:30 h Team HaiPro - FC Hazard -  Ennakko
5 02.11.2018 20:15 h Mikkelin Mahtiankat - Lakeside Hoppers -  Ennakko
5 02.11.2018 21:00 h Lakeside Hoppers - Team HaiPro -  Ennakko
6 09.11.2018 18:00 h SB Puukädet - Huru-Ukot -  Ennakko
6 09.11.2018 18:45 h Weikkoset - SB Puukädet -  Ennakko
6 09.11.2018 19:30 h Team KalU - Huru-Ukot -  Ennakko
6 09.11.2018 20:15 h Weikkoset - SOHVA -  Ennakko
6 09.11.2018 21:00 h SOHVA - Team KalU -  Ennakko
7 16.11.2018 18:00 h MPU - Pöyryn Pantterit -  Ennakko
7 16.11.2018 18:45 h Team A-H-M-A - MPU -  Ennakko
7 16.11.2018 19:30 h Pöyryn Pantterit - Team X -  Ennakko
7 16.11.2018 20:15 h FC Aarnikotkat - Team A-H-M-A -  Ennakko
7 16.11.2018 21:00 h Team X - FC Aarnikotkat -  Ennakko
8 23.11.2018 18:00 h Lakeside Hoppers - FC Hazard -  Ennakko
8 23.11.2018 18:45 h SC Viivelähtö - Lakeside Hoppers -  Ennakko
8 23.11.2018 19:30 h FC Hazard - Mikkelin Mahtiankat -  Ennakko
8 23.11.2018 20:15 h Team HaiPro - SC Viivelähtö -  Ennakko
8 23.11.2018 21:00 h Mikkelin Mahtiankat - Team HaiPro -  Ennakko
9 30.11.2018 18:00 h SOHVA - Huru-Ukot -  Ennakko
9 30.11.2018 18:45 h Huru-Ukot - Weikkoset -  Ennakko
9 30.11.2018 19:30 h SB Puukädet - SOHVA -  Ennakko
9 30.11.2018 20:15 h Weikkoset - Team KalU -  Ennakko
9 30.11.2018 21:00 h Team KalU - SB Puukädet -  Ennakko
10 07.12.2018 18:00 h Pöyryn Pantterit - FC Aarnikotkat -  Ennakko
10 07.12.2018 18:45 h Team A-H-M-A - Pöyryn Pantterit -  Ennakko
10 07.12.2018 19:30 h FC Aarnikotkat - MPU -  Ennakko
10 07.12.2018 20:15 h Team X - Team A-H-M-A -  Ennakko
10 07.12.2018 21:00 h MPU - Team X -  Ennakko
11 14.12.2018 18:00 h Lakeside Hoppers - Mikkelin Mahtiankat -  Ennakko
11 14.12.2018 18:45 h Team HaiPro - Lakeside Hoppers -  Ennakko
11 14.12.2018 19:30 h Mikkelin Mahtiankat - SC Viivelähtö -  Ennakko
11 14.12.2018 20:15 h FC Hazard - Team HaiPro -  Ennakko
11 14.12.2018 21:00 h SC Viivelähtö - FC Hazard -  Ennakko
12 21.12.2018 18:00 h SOHVA - Weikkoset -  Ennakko
12 21.12.2018 18:45 h SB Puukädet - Weikkoset -  Ennakko
12 21.12.2018 19:30 h Team KalU - SOHVA -  Ennakko
12 21.12.2018 20:15 h Huru-Ukot - SB Puukädet -  Ennakko
12 21.12.2018 21:00 h Huru-Ukot - Team KalU -  Ennakko

Salibandy

SARJATAULUKKO TASONMITTAUS A LOHKO

# JOUKKUE O PTS
1 Team A-H-M-A 4 9
2 MPU 4 9
3 Pöyryn Pantterit 4 8
4 FC Aarnikotkat 4 2
5 Team X 4 2

SARJATAULUKKO TASONMITTAUS B LOHKO

SARJATAULUKKO TASONMITTAUS C LOHKO

# JOUKKUE O PTS
1 Team KalU 2 5
2 Huru-Ukot 2 5
3 SOHVA 2 3
4 Weikkoset 2 2
5 SB Puukädet 2 0