2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA
Player Information - Santeri Tiirikainen

Henkilötiedot

Picture of Santeri Tiirikainen
Nimi: Santeri Tiirikainen
Numero: 16
Pelipaikka: Hyökkääjä

Otteluhistoria

Ottelut Aloituskokoonpano in out Maali Syöttö YV-Maali YV-Syöttö AV-Maali AV-Syöttö Jäähy M S P J YV AV
Wednesday November 15 Team KalU 6 - 11 FC Hazard 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0
Wednesday November 22 WHL 1 - 23 Team KalU 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Wednesday December 06 Team KalU 7 - 2 SB Mettämursut 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0
Wednesday January 03 SC Kullan Kaivajat 3 - 2 Team KalU 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wednesday January 17 FC Hazard 5 - 6 Team KalU 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0
Wednesday January 24 Team KalU 17 - 4 WHL 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 3 1 4 0 0 0
Wednesday February 07 SB Mettämursut 4 - 6 Team KalU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2 0 2 0 1 0
Wednesday February 28 Team KalU 8 - 5 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 3 1 4 0 1 0
Wednesday March 07 Team KalU 5 - 5 FC Hazard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Wednesday March 21 WHL 1 - 7 Team KalU 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0
Wednesday March 28 Team KalU 9 - 3 SB Mettämursut 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Wednesday April 11 SC Kullan Kaivajat 7 - 7 Team KalU 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
Ottelut yhteensä 12 0 0 19 5 2 0 0 0 0 21 5 26 0 2 0

Henkilökohtaiset tilastot

Sarja / turnaus Joukkue Pelattu Aloituskokoonpano in out Maali  Syöttö  YV-Maali  YV-Syöttö  AV-Maali  AV-Syöttö  Jäähy  M  S  P  J  YV  AV 
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA Team KalU 12 12 0 0 19 5 2 0 0 0 0 21 5 26 0 2 0
2018-2019 SALIBANDY TASONMITTAUS Team KalU 8 8 0 0 8 6 1 0 0 0 0 9 6 15 0 1 0
2018-2019 SALIBANDY | LIIGA Team KalU 4 4 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Ura yhteensä 24 24 0 0 126 25 4 2 0 1 4 54 28 82 4 6 1

Pelaajaura

Sarja / turnaus Kausi Joukkue Pelipaikka
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA 2017-2018 Team KalU Hyökkääjä
2018-2019 SALIBANDY TASONMITTAUS 2018-2019 Team KalU Hyökkääjä
2018-2019 SALIBANDY | LIIGA 2018-2019 Team KalU Hyökkääjä