2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA
Player Information - Juho Peltoranta

Henkilötiedot

Picture of Juho Peltoranta
Nimi: Juho Peltoranta
Numero: 99
Pelipaikka: Hyökkääjä

Otteluhistoria

Ottelut Aloituskokoonpano in out Maali Syöttö YV-Maali YV-Syöttö AV-Maali AV-Syöttö Jäähy M S P J YV AV
Wednesday November 15 Team KalU 6 - 11 FC Hazard 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
Wednesday November 22 WHL 1 - 23 Team KalU 1 0 0 1 3 0 0 0 0 2 1 3 4 2 0 0
Wednesday December 06 Team KalU 7 - 2 SB Mettämursut 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0
Wednesday January 03 SC Kullan Kaivajat 3 - 2 Team KalU 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0
Wednesday January 24 Team KalU 17 - 4 WHL 1 0 0 2 3 0 0 0 0 0 2 3 5 0 0 0
Wednesday February 07 SB Mettämursut 4 - 6 Team KalU 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 1 2 3 0 1 0
Wednesday February 28 Team KalU 8 - 5 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Wednesday March 07 Team KalU 5 - 5 FC Hazard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Wednesday March 21 WHL 1 - 7 Team KalU 1 0 0 2 1 0 0 0 0 2 2 1 3 2 0 0
Wednesday March 28 Team KalU 9 - 3 SB Mettämursut 1 0 0 0 3 0 0 0 0 2 0 3 3 2 0 0
Wednesday April 11 SC Kullan Kaivajat 7 - 7 Team KalU 1 0 0 2 3 0 0 0 0 0 2 3 5 0 0 0
Ottelut yhteensä 10 0 0 12 19 0 1 0 0 6 12 20 32 6 1 0

Henkilökohtaiset tilastot

Sarja / turnaus Joukkue Pelattu Aloituskokoonpano in out Maali  Syöttö  YV-Maali  YV-Syöttö  AV-Maali  AV-Syöttö  Jäähy  M  S  P  J  YV  AV 
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA Team KalU 11 10 0 0 12 19 0 1 0 0 6 12 20 32 6 1 0
2018-2019 SALIBANDY TASONMITTAUS Team KalU 6 6 0 0 6 2 0 1 0 0 0 6 3 9 0 1 0
Ura yhteensä 17 16 0 0 93 63 4 3 3 0 26 95 66 161 26 7 3

Pelaajaura

Sarja / turnaus Kausi Joukkue Pelipaikka
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA 2017-2018 Team KalU Hyökkääjä
2018-2019 SALIBANDY TASONMITTAUS 2018-2019 Team KalU Hyökkääjä