2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA
Player Information - Jyri Paukkunen

Henkilötiedot

Picture of Jyri Paukkunen
Nimi: Jyri Paukkunen
Numero: 27
Pelipaikka: Hyökkääjä

Otteluhistoria

Ottelut Aloituskokoonpano in out Maali Syöttö YV-Maali YV-Syöttö AV-Maali AV-Syöttö Jäähy M S P J YV AV
Wednesday November 15 Team KalU 6 - 11 FC Hazard 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wednesday November 22 WHL 1 - 23 Team KalU 1 0 0 1 2 0 0 0 1 0 1 3 4 0 0 1
Wednesday December 06 Team KalU 7 - 2 SB Mettämursut 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 2 0 1 0
Wednesday January 03 SC Kullan Kaivajat 3 - 2 Team KalU 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0
Wednesday January 17 FC Hazard 5 - 6 Team KalU 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wednesday January 24 Team KalU 17 - 4 WHL 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0
Wednesday February 28 Team KalU 8 - 5 SC Kullan Kaivajat 1 0 0 2 2 1 0 0 0 2 3 2 5 2 1 0
Wednesday March 07 Team KalU 5 - 5 FC Hazard 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
Wednesday March 21 WHL 1 - 7 Team KalU 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
Wednesday March 28 Team KalU 9 - 3 SB Mettämursut 1 0 0 5 1 0 0 0 1 2 5 2 7 2 0 1
Ottelut yhteensä 10 0 0 14 7 2 0 0 2 4 16 9 25 4 2 2

Henkilökohtaiset tilastot

Sarja / turnaus Joukkue Pelattu Aloituskokoonpano in out Maali  Syöttö  YV-Maali  YV-Syöttö  AV-Maali  AV-Syöttö  Jäähy  M  S  P  J  YV  AV 
2017-2018 JÄÄPALLO | Alasarja Canarian Pallo 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA Team KalU 10 10 0 0 14 7 2 0 0 2 4 16 9 25 4 2 2
Ura yhteensä 11 11 0 0 30 8 2 0 0 2 4 20 10 30 4 2 2

Pelaajaura

Sarja / turnaus Kausi Joukkue Pelipaikka
2017-2018 JÄÄPALLO | Alasarja 2017-2018 Canarian Pallo Hyökkääjä
2017-2018 SALIBANDY CHAMPS SARJA 2017-2018 Team KalU Hyökkääjä